1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Clubhouse Android için Yeni Gelişmelerini Duyurdu
Trendlerdeki Yazı

Clubhouse Android için Yeni Gelişmelerini Duyurdu

Mobil uygulama piyasasına hızlı ve güçlü bir giriş yapan Clubhouse Android tarafında yeni gelişmelerin duyurusu yapıldı.

clubhouse - clubhouse android - clubhouse ios - clubhouse iphone - clubhouse android ne zaman çıkacak - clubhouse nedir - clubhose android indir - clubhouse android gelişmeleri - clubhouse android sürümü - clubhose android uygulaması

Bir kaç ay önce İOS kullanıcıları ile buluşan Clubhouse isimli sosyal medya uygulaması gündemden uzun süre düşmeden kendinden bahsettirdi. Kullanıcıların sohbet odaları kurabildikleri ve sesli iletişim kurabildikleri uygulama çıktığı ilk günden beri büyük bir başarı yakalayıp piyasaya hızlı bir giriş yapmış oldu.

Sadece iPhone sahipleri tarafından kullanılabilen uygulamanın geliştiricileri Android için hazırlıklar yaptıklarını ve yakın zaman içerisinde Android kullanıcılarının Clubhouse uygulamasına erişebileceklerini paylaşmıştı. Yakın zamanda Clubhouse web sitesinin blog kısmında yayınlanan bir yazıda uygulamanın Android tarafı için beta kapsamında testlere başlandığını açıkladılar. Henüz net bir tarih belirtilmemiş olsa da Android kullanan kullanıcılar için bir adım atılmış oldu. Bu sayede uygulama daha geniş bir kitleye hitap ederek başarılarına başarı katmış olacak.

Clubhouse’un hızla gelişmesi ve mobil uygulama piyasasına güçlü bir giriş yapması başta Facebook olmak üzere bir çok sosyal medya uygulamasını etkilemiş oldu. Kısa sürede geliştiricilerin Clubhouse özelliklerinden alıntı yaparak bünyelerine katmış olsalar da Clubhouse’un Android sistemine de başlamış olması kullanıcılar tarafından nasıl karşılacağını, ne kadar büyüyeceğini ve ne gibi gelişmeler göstereceğini merakla bekliyoruz.

Bir önceki yazımız olan 2021 Yılında Çıkacak Oyunlar okuyabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap