1. Ana Sayfa
  2. Sinema
  3. Cobra Kai 3.Sezon Ne Zaman
Trendlerdeki Yazı

Cobra Kai 3.Sezon Ne Zaman

Netflix'de yayınlanmaya başlanan Cobra Kai dizisi hali hazırda 2 sezonu bulunuyor. 2018 yapımı dizi Netflix'de birden ilk 10 sırasına girerek büyük bir izleyici kitlesine ulaşıyor. Peki Cobra Kai 3.Sezon Ne zaman çıkacak ve 3.sezonda neler olacak tamamını sizler için inceledik.

cobra kai - cobra kai 3.sezon - cobra kai 3.season - cobra kai 3.sezon fragmanı - cobra kai 3.sezon tarihi - cobra kai dizisi konusu - cobra kai oyuncuları - cobra kai konusu - cobra kai izle - cobra kai fragmanı - cobra kai dizisi - cobra kai yeni sezon

Cobra Kai Dizisi Konusu

2018 yılı yapımı olan Cobra Kai, Netflix’e gelmesiyle bir anda ilk 10 sıralamasına girerek bir çok hayran kazanmayı başardı. 1984 yılında All Valley Karate Turnuvasında yaşanan olayın üstünden 30 yıl geçmiştir. Turnavada dövüşen iki dövüşçünün yaşları ileremiş evlenmiş ve çocukları olmuştur. İnşaat ve tamir işleri ile uğraşan Jonny Lawrence, tartıştığı bir müşteri yüzünden işten kovulur ve zor yaşam koşulları ile başı beladadır. Babasının verdiği çek ile çocukluğundaki Cobra Kai Karate salonunu tekrar açar ve öğrencilerine eğitim vermeye başlar. Geçmişte turnava da karşılaştığı Daniel LaRusso salonu görür ve bu durumu kabullenmez. İşler ikili arasında iyice kızışmaya başlar. Bunlarla kalmayıp iki farklı karate salonun öğrencileri de birbiri ile düşman gibidir.

Oyunculuğun gerçekten iyi olduğu, insanın çoğu zaman “neden öyle yapıyorsun aptal adam” deme istediğini kabardığı bir film. Ama kendini izletiyor diyebilirim. Tahmin etmeyeceğim bir şekilde 2 sezonu 2 günde bitirdim. 3.Sezonun henüz yayınlanmamış olması biraz boşluğa düşürdü.

cobra kai - cobra kai 3.sezon - cobra kai 3.season - cobra kai 3.sezon fragmanı - cobra kai 3.sezon tarihi - cobra kai dizisi konusu - cobra kai oyuncuları - cobra kai konusu - cobra kai izle - cobra kai fragmanı - cobra kai dizisi - cobra kai yeni sezon

Cobra Kai 3.Sezonda Neler Olacak?

2.Sezonun son bölümüde ana karakterimiz ve Cobra Kai’nin kurucusu olan Johnny Lawrence ve rakibi olan Daniel LaRusso’nun eşleri ile bir yemekte denk gelmeleriyle aralarındaki durum güzel bir hal almıştı. Daha sonrasında yaşanan çocuklarının bir partide fazla alkol almasıyla beraber Lawrance’nin oğlu Robby’ LaRusso’nun kızı Samatha’yı babasının evine getirmesiyle tekrar alevlenir. Üstüne üstün olaylar bununla da kalmaz ve yazın bitmesiyle açılan okulun ilk gününde Miguel, Robby, Tory ve Samatha’nın başlattığı kavganın tüm okulu sarması ve hepsinin ciddi yaralar alıp Miguel’in bilincini kaybetmesiyle tamamen işin içinden çıkılmaz bir hal alır. Okuduğunuzda gerçekten kafanız karışmış olabilir.

Dizi’nin 2.Sezon 10.Bölümde yaşanan bu büyük olayların ardından Cobra Kai 3.Sezon da neler olacağı tahmin edilemez seviyede zor bir hal aldı. Bu olay sonrasında Robby babasının yanına taşınabilir, Samatha okulundan ayrılarak başka bir okula yazdırılabilir. Miguel’in annesi oğlunu Lewrance ile görüşmesini yasaklayabilir, hatta LaRusso ve Lewrance salonlarını kapatabilirler. Üstelik Miguel’in annesi ve Lawrance’nin yakınlaşması bozulabilir. Bakalım 3.Sezon 1.Bölüm de neler olacak hep beraber bunu göreceğiz.

Ama yüksek ihtimal karakterler bir süre birbirlerinden uzaklaşacak. Miguel’in annesi Carmen Lawrence arası açılacak. Oğlunun Cobra Kai’ye devam etmesini istemeyecek. Miguel yüksek ihtimal uzun bir iyileşme döneminde olacak. Robby babası ile kalmaya başlayacak ve araları daha iyi olacak. Buradaki en büyük sorunlardan biri olan Kartal filmdeki karakter adı ile Eli yine hala aynı şekilde devam edecek. Birde unutmadan John Kreese eski Cobra Kai’nin sahibi öğrencileri geceleri gizli gizli salona girip çalıştırma durumu oldukça merak konusu. Lewrance bu konu hakkında ne yapacak belli değil. Umarım ki tekrar John’u kabullenmez. Dizideki en sinir bozucu olan karakterlerden birisi John. İnsan nereden çıkıp geldiğini düşünmeden edemiyor. Bu yüzden Lewrance’ye içten içe kızabiliyoruz.

cobra kai - cobra kai 3.sezon - cobra kai 3.season - cobra kai 3.sezon fragmanı - cobra kai 3.sezon tarihi - cobra kai dizisi konusu - cobra kai oyuncuları - cobra kai konusu - cobra kai izle - cobra kai fragmanı - cobra kai dizisi - cobra kai yeni sezon - cobra kai oyuncular - cobra kai imdb - cobra kai ekşi - cobra kai season 3

Cobra Kai 3.Sezon Ne Zaman

Dizinin son bölümünde yaşanan büyük olaylardan sonra izleyenler eminim dizinin 3.sezonu ne zaman çıkacağını merak içinde bekliyordur. Dizi yapımcıları 3.Sezon onayını alalı çok uzun zaman oldu. Dizinin Netflix’e gelmesi yeni sezonunun çıkmasını hızlandırabilir düşüncesindeyim. Tahminlerime göre bu yıl Ekim-Kasım gibi çıkacaktır.

Sizce Cobra Kai 3.Sezonda neler olacak? ve sizce Cobra Kai 3.Sezon ne zaman çıkacak İzleyenlerin yorumlarını bekliyoruz.

  • Dizi Türü: Komedi-drama, Dövüş Sanatları, Aksiyon
  • Sezon Sayısı: 2
  • Kanal: Netflix Cobra Kai
  • İMDB: 8.8/10

 

10.0
Cobra Kai Dizi İncelemesi

Netflix'de yayınlanmaya başlanan ve hali hazırda 2 sezonu bulunan Cobra Kai dizisini sizler için inceledik. İnceleme sonucunda dizi bizden tam puan alıyor.

  • Senaryo 10/10
  • Oyunculuk 10/10
  • Dekor/Kostüm 10/10
  • Kurgu 10/10
Yorum Yap

Yorum Yap