Exxen’in Hizmet Vereceği Ülkeler Açıklandı

Acun Ilıcalı'nın yeni yayın platformu projesi Exxen sadece Türkiye'de değil dünya üzerinde diğer ülkelerde de hizmet vermeyi amaçlıyor.

Acun Ilıcalı‘nın yeni girişimi olan yayın platformu Exxen’in Türkiye dışında farklı ülkelerde ve bölgelerde de yayınlanacağı açıklandı. Yeni yılın ilk günü 1 Ocak‘da yayına başlayacak Exxen’in Türkiye’de kendisi gibi aynı alanda hizmet veren Netflix, BluTV ve Amazon Prime Video gibi yayın platformları ile rekabet edecek.

Exxen Büyük Rekabet İçerisine Girecek

Sektörün öncülerinden olan Netflix ve Amazon Prime Video’ya ülkemizden BluTV de katılmıştı. BluTV Türkiye dışında Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerinde hizmet vermeye devam ediyor. Bu sıkı rekabet içeren alanda Acun Ilıcalı nasıl bir yol izleyecek ve yer bulmaya çalışacak herkesin merak konusu. Biz bunu düşünürken Exxen sadece Türkiye’de hizmet verme amacıyla değil dünyanın belirli diğer ülkelerine’de hizmet vermeyi istiyor.

Exxen Sadece Türkiye’de Olmayacak

Yayın platformu olan Exxen sadece Türkiye‘de değil Amerika, Avrupa ve Orta Doğu ülkelerinde de hizmet vererek dünya çapında bir yer edinmeyi hedefliyor. Acun Ilıcalı, Exxen için bu hedefte RockADS ile işbirliği yapacak. Bu işbirliği ile global bir pazara açılmak mümkün olacak. Fakat globalleşmenin ne zaman başlayacağı henüz belirli değil. Bu konu hakkında detaylı bilgiler yayınlandığında haberdar olmanız için blogkafasi.com’da yayında olacaktır.

Exit mobile version