1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Fall Guys: Ultimate Knockout İncelemesi
Trendlerdeki Yazı

Fall Guys: Ultimate Knockout İncelemesi

Fall Guys: Ultimate Knockout İncelemesi - Fall Guys - Fall Guys Ultimate Knockout - Fall Guys Hile - Fall Guys sistem gereksinimleri - Fall Guys: Ultimate Knockout sistem gereksinimleri

Fall Guys: Ultimate Knockout İncelemesi

Çıkmasının üstünden 3 hafta gibi kısa bir süre geçmesine rağmen milyonlarca kişi tarafından satın alınıp oynanmaya başlandı. Özellikle piyasaya sürülmesinin ardından geçen ilk 24 saat içinde 1.5 milyondan fazla oyuncu oyunu satış aldı. Bu kadar büyük bir oyuncu kitlesine bu kadar kısa sürede ulaşması oldukça şaşırtıcı.

Fall Guys Nasıl Bir Oyun?

PubG den bildiğimiz Battle Royale modu oyuna yansıtılmış. Çeşitli farklı parkurlarda 60 kişinin başladığı oyun tur tur devam etmekte. Her tur belirli sayıda oyuncu eleniyor ve kalan oyuncular için oyun devam ediyor. Ve elenmeden devam eden son oyuncu oyunu kazanmış oluyor. Elenmeden sonuna kadar gidebilirseniz her oyun maksimum 15-20 dakika kadar sürüyor. Bu süre içinde gerçekten eğleneceğinize eminim.

Oyun yayıncılarının çeşitli oyun arayışına girdiği bu dönemde çok güzel zamanda piyasaya sürüldü. Türk ve yabancı bir çok oyun yayıncısı oyuna ilgi göstererek yayınlarına başladı. Oyunun çok ilgi görmesi bu yüzden olabilir.

Fall Guys: Ultimate Knockout İncelemesi - Fall Guys - Fall Guys Ultimate Knockout - Fall Guys Hile - Fall Guys sistem gereksinimleri - Fall Guys: Ultimate Knockout sistem gereksinimleri

Oyunun gerçekten sinir bozucu olduğunu bir yandan da eğlenceli ve hırslı olduğunu oynadığınızda anlayacaksınız. Yayıncıların videolarını izlerseniz ne kadar hırs yaptıklarını ve oynarken gerçekten eğlendiklerini yüzlerinden görebilirsiniz. Battle Royal bir oyun olduğundan takılmada rahatça oynayabilmek için geniş bant ağına ihtiyacınız olacak. İnternet sorunu yaşayan yavaşlama ve ping sorunları yaşayan oyuncular için oyunu önermiyoruz.

Fall Guys Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10 64bit only
  • İşlemci: Intel Core i5 or AMD equivalent
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 or AMD Radeon HD 7950
  • Ağ: Geniş bant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Oyunun önerilen sistem gereksinimleri bulunmuyor. Yukarıdaki minimum seviyesine sahip ve üstüne çıkabilen her türlü bilgisayar ile oyunu sorunsuz oynayabilirsiniz. Oyunu oynamamış olsam da Steam’de bulunan yorumları incelediğim kadarıyla yeni olmasına rağmen ufak 1 2 hileli oyuncuya rastlayanlar olmuş bunu da belirtmekte fayda var.

Fall-Guys-Ultimate-Knockout-parkur

Ve oyunda İngilizce, Fransızca, İtalyanca ve Almanca, Kastilya İspanyolcası, Japonca, Korece , brezilya Portekizcesi, Rusça, basitleştirilmiş Çince ve geleneksel Çince olarak toplamda 11 dil bulunuyor. Türkçe dil desteği maalesef çoğu yeni oyundan da alışkın olduğumuz gibi bulunmuyor.

Ve yine belirtmekte fayda var oyunu aldığınızda yayıncıları izlediğiniz gibi bir oyunla karşılaşamayabilirsiniz.

İzlemek ile oynamak gerçekten farklı. Oyunu oynayanlar alt kısımdan oyun hakkında yorumlarını yaparlarsa almak isteyen oyuncular içinde faydalı olacaktır.

Fall Guys: Ultimate Knockout Oynanış Videosu

Yorum Yap

Yorum Yap