Merhaba, hakkımızda sayfamıza hoş geldiniz. Bizi tanımak isteyen var mıdır bilmiyorum ama kısaca kendimizi tanıtmak isteriz.

Serkan Erdoğan

Merhaba ben Serkan, 1998 yılında doğdum ve Gazi Üniversitesi mezunuyum halen eğitimime devam ediyorum, okumak güzel bir şey çünkü. Şuanda ortağım olan İlhan ile sanırım 6. sınıfta falan tanıştım. O zamanlar site işleri ile ilgilenmeye başlamıştım daha doğrusu ilgimi çekmeye başlamıştı. Tabii o zamanlar 6. sınıfım ne gibi bir maddi gelirim olabilir ki bu yüzden ücretsiz domain sağlayan .tk alan adlarını kullanırdım. İlhanla tanıştık ve zamanında oda İnternet ile uğraşıyordu bagimsizkare.org adında bir sitesi vardı. O zaman bu zamandır İnternet aleminde takılıp duruyoruz çok fazla projemiz oldu şimdiye kadar. Tabii başarılarınız var mı diye sorarsanız buna cevabım yok diyebilirim çünkü başarılı projelerimiz başarısız projelerimizin yanında devede kulak kalıyor. Ama bu sefer bazı şeyleri başaracağımıza inanıyorum tabii ki bunun da başlıca faktörü sabır. Sabır dediğimiz kavram da aslında İlhan ve bende çok fazla bulunmuyor ama bu sefer kendimizi aşırı derecede frenlememiz hatta bazı şeyler için hiç olmadığı kadar sabretmemiz gerekebilecek olabilir. Gerçekten inanıyorum ki bu sefer bunu halledeceğiz bakalım bunu zaman gösterecek, bizim için şimdiden hayırlı olsun.

 

İlhan Karakaya

Ben ilhan 22 Temmuz 1998 Eskişehir doğumluyum. 2010 yılından beri forum ve blog siteleri ile ilgilenmekteyim. Eskişehir Teknik Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümü mezunuyum. Güncel teknoloji ve oyun haberlerini takip ediyorum. Elimden geldiğince bu haberleri sizlerle paylaşmak için blogkafası.com’da olacağım.