Lütfen blogkafasi.com blog sitesinden içerik almadan önce bu sayfayı dikkatlice inceleyiniz. Alınan içeriklerde yazıya ait aktif kaynak linki bulunması gerekmektedir.


Creative Commons Lisansı

Bu eser (site-blog)  Creative Commons Atıf-GayriTicari-AynıLisanslaPaylaş 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmıştır.

Creative Commons by-sa lisansına sahip eser kopyalanabilir, üzerinde değişiklik yapılıp yenisi üretilebilir. Eserin tüm kopyalarında eserin ilk sahibi belirtilmelidir. (Blogkafasi.com – Aktif kaynak linki!) Eserin hiçbir kopyası ya da eserden üretilmiş yeni eserler için de aynı lisans geçerlidir.

Aşağıdaki şartlar altında:

  • Atıf — uygun referans vermeli, lisansa bağlantı sağlamalı ve değişiklik yapıldıysa bilgi vermelisiniz. Bunları uygun bir şekilde yerine getirebilirsiniz fakat bu, lisans sahibinin sizi ve kullanım şeklinizi onayladığını göstermez.
  • GayriTicari — Bu materyali ticari amaçlarla kullanamazsınız.
  • AynıLisanslaPaylaş — Eğer materyali karıştırdınız, aktardınız ya da materyalin üzerine inşa ettiyseniz, ancak orjinal lisansın aynısı lisans ile dağıtabilirsiniz.
  • Ek sınırlamalar yoktur — Lisansın sağladığı izinlerin kullanımını kanunen kısıtlayacak yasal koşullar ya da teknolojik önlemler uygulayamazsınız.