1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. League of Legends: Wild Rift Türkiye Açık Beta Tarihi
Trendlerdeki Yazı

League of Legends: Wild Rift Türkiye Açık Beta Tarihi

League of Legends: Wild Rift açık beta ile Türkiye kullanıcıları ile yakında buluşuyor.

wild rift - wild rift ne zaman - wild rift türkiye - wild rift ne zaman çıkacak - wild rift türkiye açık beta - wild rift türkiye ne zaman çıkacak - wild rift açık beta ne zaman çıkacak - lol mobil - league of legends mobil - lol mobil oyunu - lol mobil wild rift

Tüm dünyada milyonlarca oyuncusu olan League of Legends (LOL) çağa ayak uydurarak yeni mobil platformlarında yerini almaya hazırlanıyor. Mobil kısmında oyuncu sayısı çok yüksek olan çeşitli alternatifleri varken Lol’ün kendi mobil oyununu çıkartması nasıl bir etki yaratacak merak konusu. League of Legends: Wild Rift açık beta ile Türkiye kullanıcıları ile yakında buluşuyor.


Wild Rift Ne Zaman Çıkacak?

League of Legends:Wild Rift, Türkiye kullanıcıları ile 10 Aralık itibari ile açık beta şeklinde buluşmuş olacak. 10 Aralık itibari ile İOS ve Anroid platformunda tüm oyuncular ile buluşmuş olacak. Açık betanın daha önceden yayınlandığı Günaydoğu Asya, Güney Kore ve Japonya gibi ülkelerde kısa süre içerisinde çok indirilenler arasına girmeyi başardı.

Riot Games, Wild Rift’in tüm dünyaya erişebilir kılınması için 2021 tarihini göstererek, açık betanın Kuzey ve Güney Amerikayı 2021 tarihne kadar saf dışı bırakmış oldu.

 

Gelişmeler ve daha fazlası için bizi takip etmeyi unutmayın.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir